top of page

Opinie

Daria

W chwili gdy otrzymałam pierwsze ćwiczenie od Michaliny wiedziałam, że trafiłam w odpowiednie... struny głosowe! Wykorzystuje swoje talenty oraz zdobytą wiedzę (potwierdzoną certyfikatem!) aby wspomóc moją pracę głosem. Dzięki ćwiczeniom poważniej podeszłam do tego, w jaki sposób używam posiadane instrumenty głosowe. Spokojnie, klarowanie, zawsze z uśmiechem Michalina podpowie co, jak i gdzie poprawić, nad czym popracować nieco więcej. Pełen profesjonalizm w cudnym wydaniu. Dziękuję!

Co wyróżnia warsztaty Michaliny, to panujący na nich artystyczny duch i twórcza atmosfera. Myślę, że każdemu, kto uczy się wokalu lub emisji głosu zależy nie tylko na technice, ale i zdobyciu odwagi scenicznej i uwolnieniu swojej muzycznej wyobraźni, co takie zajęcia świetnie umożliwiają. O Michalinie można by pisać dużo - jest nie tylko świetnym pedagogiem, który za każdym razem zaskakuje nowymi ćwiczeniami i ciągle się rozwija, ale i wspaniałym człowiekiem, który staję się Twoim przyjacielem i potrafi dodać Ci skrzydeł i zmotywować do dalszej pracy. Co najważniejsze, ma dar dostrzegania tego, co w Twoim śpiewie unikatowe i przekucia tego w atut. Do tego sama wymiata na scenie, widziałam.

Ola Lichocka, aktorka

W szkoleniu brali udział studenci i absolwenci Uniwersytetu Mikołaja Kopernika oraz pracownicy Biura Karier UMK. Uczestnicy zostali zaangażowani w praktyczny kurs emisji głosu podczas którego zaprezentowano wiele ćwiczeń pozwalających na efektywne wykorzystanie głosu zarówno w sytuacjach prywatnych jak i zawodowych. Pani Michalina posiada nie tylko profesjonalne przygotowanie merytoryczne, ale także co ważne jest praktykiem. Wykazuje się dużym zaangażowaniem i energią. Polecamy współpracę z Panią Michaliną wszystkim tym, którym głos służy za narzędzie pracy, a także tym, którym zależy na świadomym budowaniu własnego wizerunku.

Ewa Banaszak / kierownik Biura Karier UMK

Michalina pokazała mi jak zaakceptować swój głos i rozwijać go w najlepszy możliwy sposób. Oprócz samoakceptacji na zajęciach nauczyłam się wielu pomocnych ćwiczeń, które skutecznie przygotowują mnie do śpiewu. Wszystko co pokazała mi Michalina sprawiło że jeszcze bardziej kocham śpiewać i chcę się rozwijać.

Basia Nowak, wokalistka i aktorka

Szkolenie przeprowadzone przez Panią Michalinę uświadamia, że głos jest ważnym narzędziem komunikacji, która pełni kluczowa rolę w budowaniu relacji biznesowych. Program szkoleniowy zrealizowany w naszej firmie dostosowany był do potrzeb działu sprzedażowego. Treść szkolenia zawierała wiele elementów praktycznych. Zwracała szczególną uwagę na fakt higieny głosu handlowców, którzy pracują głosem na co dzień – szczególnie podczas sprzedaży telefonicznej. Pani Michalina jako doświadczony specjalista przeprowadziła szkolenie w sposób profesjonalny. Jej wiedza i umiejętności spotkały się z uznaniem uczestników, którzy wyrazili pozytywne opinie w ankietach ewaluacyjnych. Rekomendujemy szkolenie wszystkim firmom, którym zależy na zwiększeniu umiejętności komunikacyjnych swoich pracowników – zarówno podniesieniu perswazyjności wizerunku jak i podniesieniu osobistej wiarygodności.

Michał Wojdat / kierownik produktu ESSITY POLAND SP. Z O.O.

Michalina jest nie tylko ekspertem wokalnym i trenerem emisji głosu, ale także profesjonalistą, który podchodzi do każdego z kim współpracuje w sposób holistyczny. Z tego względu, zorganizowałyśmy wspólne warsztaty emisji głosu z naciskiem na aspekt psychologiczny, które miałam okazję poprowadzić z Michaliną w 2017 roku. Poczucie wartości, samoświadomość i wiele technik, których używa się na scenie by czuć się pewnie w swojej roli są obecne w pracy Michaliny z innymi ludźmi. Cieszę się, że miałam przyjemność pracować z nią nad projektem "Zgłoś się" i polecam warsztaty i szkolenia, które Michalina organizuje. Są one nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym ale także uwzględniają indywidualne różnice i potrzeby każdego z uczestników.

Maria Trasivoulou, psychoterapeuta

Pani Michalina Zwierzychowska przeprowadziła w naszej placówce szkolenie z emisji głosu.  Wiedza i umiejętności prowadzącej spotkały się z dużym uznaniem nauczycieli. Treść warsztatu spełniła oczekiwania uczestników. Podczas zajęć zwrócono szczególną uwagę na higienę głosu. Zaprezentowano także wiele ćwiczeń praktycznych, które z powodzeniem mogą być stosowane w pracy nauczyciela. Rekomendujemy współpracę z Panią Michaliną innym placówkom oświatowym, ponieważ jest trenerem kompetentnym i zaangażowanym w przekazywaną wiedzę.

Ewa Mastalerz, dyrektor VII LO w Toruniu

Rewelacja! 🤩 Michalina profesjonalnie, z uśmiechem i duża otwartością prowadzi zajęcia. Przyszłam na lekcje emisji głosu, aby poprawić moją wymowę i pracę mięśni, a odkrywam zupełnie inne możliwości. Bywa też, że podczas lekcji wychodzę ze swojej strefy komfortu, co pozwala mi się rozwijać, poznawać jak pracuje ciało pod zupełnie innym kątem. Dzięki Michalinie poznaje swój głos od zupełnie innej strony. Jest świetnym i kompetentnym nauczycielem, uwielbia żartować i odgrywać role, dawać różne skojarzenia, aby mi było łatwiej zrozumieć cel ćwiczenia. Ważne jednak, aby praktykować też poza lekcjami - tylko wtedy można zobaczyć efekty. Byłam juz na 12 zajęciach i chcę więcej! 😇❤

Magda

Zajęcia z Michaliną są top class. Doświadczenie, merytoryka, kreatywność i doskonała, luźna atmosfera pracy sprzyjają sięganiu w głąb siebie i uwalnianiu osobistego potencjału :) nigdy nie sądziłem, że tyle można się dowiedzieć i nauczyć na temat emisji głosu. wspólna praca nad głosem to barwna wyprawa w inspirujące terytoria. zdecydowanie polecam każdemu, kto ma ochotę lub potrzebę mówić w zdrowy i przekonujący sposób :)

Dominik

bottom of page