logo_beztła.png

instytut głosu

Michalina Zwierzychowska-Wydra

Chcesz mówić/śpiewać komfortowo? Brakuje Ci pewności?

Chcesz poznać ćwiczenia, które pomogą Ci w pracy głosem i nad głosem?

Wspólnie dopasujemy program ćwiczeń  do Twoich potrzeb. Doświadczenie nauczyło mnie, że nie każde ćwiczenie działa na każdego. Codziennie przekonuje się, że wszyscy jesteśmy absolutnie wyjątkowi.

 

Te zajęcia są dla Ciebie, jeśli:

- jesteś systematyczny

- wiesz, że praca z głosem wymaga wytrwałości, powtarzalności i samodzielnych ćwiczeń dla utrwalenie efektów spotkań

-chcesz rozwijać swój głos

W czym mogę Ci pomóc?

Emisja głosu w mowie - zajęcia pomogą Ci wypracować poczucie komfortu podczas mówienia. Jeśli czujesz, że nie wystarcza Ci oddechu w trakcie wypowiedzi, boli Cię gardło podczas wysiłku głosowego lub uważasz że mówisz zbyt cicho - możemy to poprawić. A jeśli przygotowujesz się do ważnego wystąpienia publicznego, udzielę Ci kilku wskazówek. Podczas konsultacji będziemy doskonalić m.in. Twoją dykcję, intonację, barwę głosu. Poznasz także sposoby na oswajanie tremy.

Emisja głosu w śpiewie - każdy muzyk powinien traktować głos jak instrument. Zajęcia pomogą Ci usprawnić wydobywanie głosu. Poznasz techniczne ciekawostki i rozwiniesz umiejętność świadomego tworzenia dźwięku. Dzięki pracy z emocjami, wyobrażeniami i własnym ciałem, dowiesz się jak uplastycznić dźwięk. To wszystko doprowadzi Cię do odczuwania lekkości i przyjemności w śpiewaniu. Podczas zajęć udoskonalisz technikę, poszerzysz skalę, pozbędziesz się napięć, ale przede wszystkim wspólnie będziemy dążyć do odkrywania Twojego własnego stylu.

Jak pracuję?

Stacjonarnie możemy spotkać się w Toruniu lub Poznaniu. Prowadzę też lekcje online. Czas trwania konsultacji to 45minut.

Staram się wypracować własną metodykę pracy, dlatego nie korzystam tylko i wyłącznie z jednej metody wokalnej. Inspiruję się technikami CVT, SLS, DVT, EVT, metodą Kristin Linklater i wieloma innymi, z którymi spotkałam się podczas warsztatów, szkoleń i studiów.

 

  • Grey Facebook Icon